Home Serwis Diecezjalny Serwis Diecezjalny Katolickiego Radia Podlasie
Serwis Diecezjalny Katolickiego Radia Podlasie
Z życia Kościoła
  • Różaniec w styczniu na antenie radia
    Prezentujemy grafik grup, które w styczniu poprowadzą modlitwę różańcową na antenie Katolickiego Radia Podlasie. Różaniec rozpoczyna się o godz. 20:30.

• Radiowa Niedziela 12 grudnia
    W niedzielę, 12 grudnia kapłan pracujący w Katolickim Radiu Podlasie, w ramach Radiowej Niedzieli, odwiedzi parafię św. Jana Pawła II w Sulbinach.

• Radiowa Niedziela 3 grudnia
    W niedzielę, 3 grudnia kapłani pracujący w Katolickim Radiu Podlasie, w ramach Radiowej Niedzieli, odwiedzą trzy parafie diecezji siedleckiej. Będą to parafie: św. Jana Chrzciciela w Górznie, Podwyższenia Świętego Krzyża w Miętnem oraz parafia Matki Boskiej Częstochowskiej w Garwolinie.

• Radiowa Niedziela 21 listopada
    W niedzielę, 21 listopada kapłani pracujący w Katolickim Radiu Podlasie, w ramach Radiowej Niedzieli, odwiedzą dwie parafie diecezji siedleckiej. Będą to parafie: NMP Królowej Polski w Kościeniewiczach i Św. Michała Archanioła w Woskrzenicach.

• Spotkanie prezesów Kół Przyjaciół KRP
    W sobotę, 6 listopada w Siedlcach spotkali się przedstawiciele Kół Przyjaciół Katolickiego Radia Podlasie. W programie wydarzenia znalazły się prelekcje Agaty Puścikowskiej, dziennikarki i autorki książki „Waleczne z gór” oraz ppłk Krzysztofa Plażuka, byłego rzecznika prasowego Dowództwa Komponentu Wojsk Specjalnych.

• Różaniec w grudniu na antenie radia
    Prezentujemy grafik grup, które w grudniu poprowadzą modlitwę różańcową na antenie Katolickiego Radia Podlasie. Różaniec rozpoczyna się o godz. 20:30.

• Radiowa Niedziela 7 listopada
    W niedzielę, 7 listopada kapłani pracujący w Katolickim Radiu Podlasie, w ramach Radiowej Niedzieli, odwiedzą cztery parafie diecezji siedleckiej. Będą to parafie: Zwiastowania NMP w Hrudzie, Wniebowzięcia NMP w Białej Podlaskiej, Podwyższenia Krzyża Świętego w Łukowcach oraz parafia Bł. Honorata Koźmińskiego w Białej Podlaskiej.