Home Serwis Diecezjalny Serwis Diecezjalny Katolickiego Radia Podlasie
Serwis Diecezjalny Katolickiego Radia Podlasie
Z życia Kościoła
  • Różaniec w październiku na antenie radia
    Prezentujemy grafik grup, które w październiku poprowadzą modlitwę różańcową na antenie Katolickiego Radia Podlasie. Różaniec rozpoczyna się o godz. 20:30.

• Radiowa Niedziela 26 września
    W niedzielę, 26 września kapłani pracujący w Katolickim Radiu Podlasie, w ramach Radiowej Niedzieli, odwiedzą dwie parafie diecezji siedleckiej. Będą to parafie: Św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Klonownicy Dużej i Ducha Świętego w Woli Uhruskiej.

• Radiowa Niedziela 19 września
    W niedzielę, 19 września kapłan pracujący w Katolickim Radiu Podlasie, w ramach Radiowej Niedzieli, odwiedzi parafię Trójcy Świętej w Janowie Podlaskim.

• CZARNO NA BIAŁYM 21:40
    Tematem środowej audycji "Czarno na białym" będzie zawierzenie Matce Bożej. Czym jest zawierzenie? Dlaczego ludzie zawierzają siebie i swoje rodziny w zawierzeniu 33-dniowym? Co zawierzenie tak konkretnie zmienia w życiu osobistym, małżeńskim i rodzinnym? Jak żyć, by tego nie stracić? W audycji powiemy także o pielgrzymce diecezjalnej – skąd pomysł? Jaki jest program? Audycję poprowadzi ks. Grzegorz Suwała.

• Radiowa Niedziela 5 września
    W niedzielę, 5 września kapłani pracujący w Katolickim Radiu Podlasie, w ramach Radiowej Niedzieli, odwiedzą trzy parafie diecezji siedleckiej. Będą to parafie: Matki Bożej Częstochowskiej w Starym Brusie, NMP Królowej Polski w Dubecznie oraz parafia Św. Izydora w Woli Wereszczyńskiej.

• DROGAMI MŁODOŚCI 21:40
    W dzisiejszej audycji "Drogami młodości" tematem będzie o wyzwaniach nowego roku szkolnym.

• Program przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej. Ukazał się podręcznik do klasy III
    Nakładem Wydawnictwa UNITAS ukazał podręcznik dla dziecka i poradnik metodyczny, które mają pomóc w przygotowaniu dzieci klas III do pierwszej spowiedzi i Komunii Świętej. Od 2019 roku w Diecezji Siedleckiej obowiązuje trzyletni program przygotowania.