Home Serwis Diecezjalny Serwis Diecezjalny Katolickiego Radia Podlasie
Serwis Diecezjalny Katolickiego Radia Podlasie
Z życia Kościoła
 • Różaniec w październiku na antenie radia
  Prezentujemy grafik grup, które w październiku poprowadzą modlitwę różańcową na antenie Katolickiego Radia Podlasie. Różaniec rozpoczyna się o godz. 20:30.

 • Radiowa Niedziela 26 września
  W niedzielę, 26 września kapłani pracujący w Katolickim Radiu Podlasie, w ramach Radiowej Niedzieli, odwiedzą dwie parafie diecezji siedleckiej. Będą to parafie: Św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Klonownicy Dużej i Ducha Świętego w Woli Uhruskiej.

 • Radiowa Niedziela 19 września
  W niedzielę, 19 września kapłan pracujący w Katolickim Radiu Podlasie, w ramach Radiowej Niedzieli, odwiedzi parafię Trójcy Świętej w Janowie Podlaskim.

 • CZARNO NA BIAŁYM 21:40
  Tematem środowej audycji "Czarno na białym" będzie zawierzenie Matce Bożej. Czym jest zawierzenie? Dlaczego ludzie zawierzają siebie i swoje rodziny w zawierzeniu 33-dniowym? Co zawierzenie tak konkretnie zmienia w życiu osobistym, małżeńskim i rodzinnym? Jak żyć, by tego nie stracić? W audycji powiemy także o pielgrzymce diecezjalnej – skąd pomysł? Jaki jest program? Audycję poprowadzi ks. Grzegorz Suwała.

 • Radiowa Niedziela 5 września
  W niedzielę, 5 września kapłani pracujący w Katolickim Radiu Podlasie, w ramach Radiowej Niedzieli, odwiedzą trzy parafie diecezji siedleckiej. Będą to parafie: Matki Bożej Częstochowskiej w Starym Brusie, NMP Królowej Polski w Dubecznie oraz parafia Św. Izydora w Woli Wereszczyńskiej.

 • DROGAMI MŁODOŚCI 21:40
  W dzisiejszej audycji "Drogami młodości" tematem będzie o wyzwaniach nowego roku szkolnym.

 • Program przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej. Ukazał się podręcznik do klasy III
  Nakładem Wydawnictwa UNITAS ukazał podręcznik dla dziecka i poradnik metodyczny, które mają pomóc w przygotowaniu dzieci klas III do pierwszej spowiedzi i Komunii Świętej. Od 2019 roku w Diecezji Siedleckiej obowiązuje trzyletni program przygotowania.